LACNÉ UHLIE

(+421) 0911 710 150

Balené uhlie
vo vreciach po 25 kg
Voľne ložené čierne
i hnedé uhlie a koks

Kde nájdete najbližšej uhoľný sklad Ridera

Výhody kúrenie uhlím a informácie o predaji uhlia:

Uhlie je rokmi preverené palivo, ktoré sa v spaľovacích kotloch používa už celé desaťročia. Jedná sa o cenovo porovnateľný zdroj paliva ako drevené pelety s podstatne vyššou výhrevnosťou. Výhrevnosť 1kg čierneho uhlia je 28-30 MJ/kg. Vďaka tejto výhrevnosti sa zníži množstvo spotrebovaného paliva za sezónu oproti dreveným peletám o 1 až 2 tony (pri kotli s výkonom 25 kW). Pre jednotlivé spaľovacie zariadenia je vhodná odlišná frakcia uhlia a preto sa bežne vyrába vo frakciách od 8 do 80 mm.

Firma Ridera dodává palivá aj v čistom prevedení balené v 25 kg vreciach, kde je možnosť zložiť paletu rovno u zákazníka kde je zabezpečená kvalita a čistota zásielky. Uhlie, brikety a koks takto čisto zabalené si môžete už dnes zakúpiť v predajnej sieti uhloľných skladov Ridera na Slovensku.

Široký sortiment palív, ktorý ponúkame našim zákazníkom predstavuje istotu, že u nás si určite vyberiete tu správnu možnosť, ako zabezpečiť teplo pre váš domov.

Naším cieľom a poslaním je poskytovať zákazníkom kvalifikované poradenstvo z oblasti dodávaných palív a vykurovania, dodávať zákazníkom služby a tovar v predpísanom množstve, kvalite a termíne dodávok podľa ich priani.

Prosím, informujte sa na čistý spôsob dodania, skladovania a spaľovania najlacnejšieho tepelného média.